REPUBLIČKII PRVACI U DISCIPLINI ORGANIZACIJA GRAĐENJA I TEHNOLOGIJA GRAĐEVINSKIH RADOVA

May 13, 2024 Uncategorized 0

Још један изузетан успех наших ученика и прво место на 33. Републичком такмичењу геодетских и грађевинских школа, одржаном од 9. до 11. маја у Крагујевцу.

Андреа Хорват АТ 4/1 је прва у дисциплини организација грађења и технологија грађевинских радова (ментор Бојана Орчић Кадијевић).

Немања Спасовски Г 3/3 је освојио друго место у дисциплини руковалац грађевинском механизацијом (ментор Мирослав Ловрић), док је Нађа Копиловић АТ 2/1 трећа у AutoCAD-у (ментор Верица Нинковић).

Значајне резултате су остварили:

Урош Елек Г 3/3 пето место – руковалац грађевинском механизацијом (ментор Мирослав Ловрић), Фабијан Секереш и Гере Марк Г 3/2 шесто и седмо место – керамичари (ментор Габор Данич),

Милица Икић АТ 3/1 седмо место – ArchiCAD (ментор Верица Нинковић),

Лана Солак АТ 4/1 девето место – математика (ментор Ивана Секулић), Исидора Госпић АТ 2/2 14. место – грађевинске конструкције (ментор Ђенђи Аранчић Данча).

У ревијалном делу такмичења, учествовали су Абдулаху Орхан и Војин Струњаш Г 3/3 – оператер основних грађевинских радова (ментор Бранко Рошташ).

Честитамо свим ученицима и њиховим менторима на исказаном знању и умећу!